Wieczór kolęd w Pisarzowej

11.01.2011

Dnia 9 stycznia br. Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Pisarzowej zorganizowały dla mieszkańców wieczór kolęd. Spotkanie miało dwa wymiary: pierwszy to kolędowanie, zarówno to konkursowe, w którym wzięło udział osiemnastu uczestników (dziękujemy sołtysowi za słodki poczęstunek dla dzieci:-), jak i to wspólne: członków zespołu KSM i wszystkich przybyłych gości.

{multithumb thumb_height=150}

Drugi wymiar to finałowa wystawa konkursu tradycyjnych ozdób choinkowych. Brało w nim udział ponad trzydziestu uczestników, reprezentujących cztery pokolenia Pisarzowian, a poziom kilkudziesięciu prac które stworzyli, przyprawił o ból głowy komisję konkursową. Na szczęście okazało się, że dzięki sponsorowi nie trzeba dokonywać trudnych wyborów z wyłanianiem zwycięzców. Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Limanowej, reprezentowana przez samą Panią Prezes, Olgę Jankoś, ufundowała wspaniałe nagrody dla każdego uczestnika. Dziękujemy bardzo!:-)

Podziękowania dla wszystkich przybyłych, to Wy stworzyliście słynną już markę tych imprez, właśnie przez frekwencję i klimat, jaki potraficie wyczarować na każdym spotkaniu, bez względu na jego temat.

Janina Malinowska

{multithumb thumb_height=150}