Opłatek w Zespole Szkół w Rupniowie

21.01.2011

Zgodnie z coroczną tradycją 20 stycznia 2011 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie odbyło się spotkanie opłatkowe, które swą obecnością zaszczycili: Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie - Małgorzata Lenartowicz, Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan, Zastępca Wójta - Franciszek Bieda, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Marek Ziaja, Kierownik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych - Stanisław Piegza,
Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu - Jacenty Musiał, Ksiądz Proboszcz Parafii Nowe Rybie - Kazimierz Basista i inni zaproszeni goście.

Uroczystość uświetnił występ członków Koła Teatralnego przy Zespole Szkół w Rupniowie, prezentując spektakl bożonarodzeniowy zatytułowany "Czy naprawdę Bóg jeździ koleją".

{multithumb thumb_height=150}

Uczniowie w intrygujący sposób połączyli Tajemnicę Narodzenia Jezusa z problemami współczesnego świata, za co zdobyli uznanie publiczności.

Maria Smoter

{multithumb thumb_height=150}