Ocena zadowolenia obywatela z obsługi administracji

04.01.2011

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, w związku z wykonywaniem nadzoru nad realizacją przez gminy zadań zleconych z zakresu administracji państwowej, zwrócił się z prośbą do urzędu o prowadzenie w 2011 r. kwartalnych badań zadowolenia obywatela ze sposobu obsługi w sprawach ewidencji ludności i dowodów osobistych, rejestracji stanu cywilnego oraz zmiany imion i nazwisk.

Badanie, o którym mowa, służyć będzie monitorowaniu zadania pn. "Obsługa administracyjna obywatela" ujętego w budżecie zadaniowym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie w 2011 r. Jako cel zadania przyjęto poprawę obsługi administracyjnej obywatela a miernikiem realizacji tego celu będzie ocena zadowolenia obywateli z obsługi, wyrażona w ankietach.

Wypełnioną ankietę prosimy składać w sekretariacie Urzędu Gminy.

ANKIETA

Wypełnioną ankietę prosimy składać w sekretariacie Urzędu Gminy.

ANKIETA