Kolęda w Mordarce

27.01.2011

Tradycją jest, że od wielu lat w okresie nowego roku Zespół Szkół w Mordarce organizuje doroczne kolędowanie połączone z mszą świętą.
Tak też było i w tym roku. W dniu 27 stycznia br. w Kaplicy w Mordarce przed rozpoczęciem mszy świętej odprawionej przez ks. Zbigniewa Stabrawy wystąpiła młodzież z Zespołu Szkół.

{multithumb thumb_height=150}

Po zakończonej mszy świętej młodzież przygotowywana przez tamtejszych nauczycieli Edyty Odziomek, Emilię Kolawę, Marcina Kasprzyk - Dudek zaprezentowali piękne widowisko Jasełkowe wzbudzając uznanie i podziw nie tylko za grę aktorską, ale i wcielenie się w historyczne postacie z okresu narodzenia Jezusa.
Za co na zakończenie otrzymała młodzież rzęsiste brawa. Dyrektor Szkoły Danuta Bulanda złożyła wszystkim uczestnikom uroczystości życzenia noworoczne, życząc dużo zdrowia, zadowolenia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności.
Dyrektor Szkoły podziękowała również nauczycielom, którzy przygotowali młodzież do występów artystycznych oraz samej młodzieży, która się prezentowała.

W imieniu zaproszonych gości głos zabrał Wójt Gminy Limanowa, który podziękował za zaproszenie, poinformował ponadto o najistotniejszych zadaniach inwestycyjnych jakie były podejmowane w 2010 r. i będą w gminie w br. oraz złożył życzenia nauczycielom, rodzicom oraz gronu pedagogicznemu z Zespołu Szkół w Mordarce.
Uroczystość przebiegała w rodzinnej i serdecznej atmosferze o czym na zakończenie mówił Wójt Gminy Limanowa.

Jacenty Musiał

{multithumb thumb_height=150}