Dziewczęta z Pisarzowej najlepsze w powiecie

13.01.2011

W dniu 11.01.2011r. na hali sportowej w Zespole Szkół w Rupniowie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego. Do zawodów zgłosiło się 12 najlepszych drużyn z powiatu, które podzielone zostały na trzy grupy po cztery drużyny.

Do finałów awansowali mistrzowie poszczególnych grup. Po zaciętej rywalizacji, poziom gry siatkarek był bardzo wysoki I miejsce zdobyła drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół w Pisarzowej. Dziewczęta grały w składzie: Ewelina Król, Małgorzata Woźniak, Monika Woźniak,
Agnieszka Ociepka, Paulina Szewczyk, Sylwia Sławek, Joanna Banach, Anna Tobiasz, Iwona Pietrucha, Angelika Kotlarz, Justyna Lis, Karolina Frączek. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Michał Majka.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować Powiat Limanowski na zawodach rejonowych 15 marca 2011 roku w Bobowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Piwowar

Beata Piwowar