Dzień Babci i Dziadka w Kaninie

24.01.2011

W dniu 24 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Kaninie odbyła się podniosła uroczystość - Dzień Babci i Dziadka, połączona z prezentacją Jasełek w wykonaniu dzieci z miejscowej szkoły im. Juliana Tuwima.

Na uroczystość przybyły babcie i dziadkowie ze swoimi wnuczętami. Oprócz dzieci i dziadków na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: Franciszek Bieda - Wice Wójt Gminy Limanowa, Marek Ziaja -
Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej, Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi oraz Mieczysław Uryga - Członek Zarządu Rady Powiatu Limanowskiego.

Dyrektor Szkoły - Halina Śmierciak witając wszystkich uczestników i gości złożyła szczególne życzenia dla dziadków i babci, z okazji Ich święta.

Dzieci w swoich wystąpieniach artystycznych w bardzo uczuciowy sposób wykazały wdzięczność i szacunek dla swoich dziadków oraz radość, że mogą się wszyscy spotkać.

Przygotowane specjalnie na tą okazję laurki dzieci wręczyły swym najbliższym:

"Niech Babunia i Dziadziuś
żyją nam jak najdłużej,
a za Waszą dobroć
żyjcie nam 100 lat".

{multithumb thumb_height=150}

Dzieci przygotowane przez nauczycieli szkoły: Alicję Sławek, Renatę Lis, Katarzynę Ziaja, Agnieszkę Leśniak oraz Waldemara Karaczyna, który z Krakowa osiedlił się na stałe w Kaninie, zaprezentowały również barwne Jasełka wzbudzając podziw wszystkich uczestników.

Uroczystość przebiegła w rodzinnej i świątecznej atmosferze.

J.M.

Przygotowane specjalnie na tą okazję laurki dzieci wręczyły swym najbliższym:

"Niech Babunia i Dziadziuś
żyją nam jak najdłużej,
a za Waszą dobroć
żyjcie nam 100 lat".

{multithumb thumb_height=150}

Uroczystość przebiegła w rodzinnej i świątecznej atmosferze.

J.M.