Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Drugie miejsce chłopców z SP w Pisarzowej

13.01.2011

W dniu 05.01.2011r. na hali sportowej w Dobrej i Tymbarku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców. Gminę Limanowa reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej. Drużyna z Pisarzowej zajęła II w klasyfikacji ogólnej, przegrała tylko z drużyną ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej.


Chłopcy grali w składzie : Kamil Serafin, Krzysztof Kowalski, Maciej Górszczyk, Maksymilian Laskosz, Dominik Frączek, marek Smoleń, Mateusz Konik, Adrian Malinowski, Przemysław Ciuła Kacper Kryzia. Opiekunem jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Beata Piwowar

W dniu 05.01.2011r. na hali sportowej w Dobrej i Tymbarku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców. Gminę Limanowa reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej. Drużyna z Pisarzowej zajęła II w klasyfikacji ogólnej, przegrała tylko z drużyną ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej.


Chłopcy grali w składzie : Kamil Serafin, Krzysztof Kowalski, Maciej Górszczyk, Maksymilian Laskosz, Dominik Frączek, marek Smoleń, Mateusz Konik, Adrian Malinowski, Przemysław Ciuła Kacper Kryzia. Opiekunem jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Beata PiwowarLiczba wyświetleń: 1832
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne