Drugie miejsce chłopców z SP w Pisarzowej

13.01.2011

W dniu 05.01.2011r. na hali sportowej w Dobrej i Tymbarku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców. Gminę Limanowa reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej. Drużyna z Pisarzowej zajęła II w klasyfikacji ogólnej, przegrała tylko z drużyną ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej.

Chłopcy grali w składzie : Kamil Serafin, Krzysztof Kowalski, Maciej Górszczyk, Maksymilian Laskosz, Dominik Frączek, marek Smoleń, Mateusz Konik, Adrian Malinowski, Przemysław Ciuła Kacper Kryzia. Opiekunem jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Beata Piwowar

Beata Piwowar