40 000 PLN na nowy biznes - Projekt Parasol dla Powodzian

11.01.2011

Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowie zaprasza właścicieli i/lub mieszkańców domostw, które otrzymały jeden z przysługujących zasiłków "powodziowych" (tj. zasiłków celowych przyznawanych przez Ośrodki Pomocy Społecznej dla osób, które poniosły straty w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych od maja 2010 roku) wypłacanych ze środków publicznych.

W ramach projektu oferujemy:

• szkolenia i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • wsparcie finansowe w maksymalnej kwocie 40 000 PLN (20 000 PLN w przypadku otworzenia spółdzielni, spółdzielni socjalnej) dla 50 z 60 uczestników projektu
  • wsparcie pomostowe w wysokości 800 zł/m-c przez pierwsze 6 lub 12 m-cy prowadzenia działalności gospodarczej

Projekt jest skierowany do osób fizycznych zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej (z wyłączeniem osób, które posiadały zarejestrowaną działalność gospodarczą w okresie 1 roku przed przystąpieniem do projektu), będący osobami zamieszkującymi (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) i/lub pracującymi i/lub uczącymi się na terenie:

• powiatu tarnowskiego
  • powiatu bocheńskiego
  • powiatu brzeskiego
  • powiatu dąbrowskiego
  • powiatu gorlickiego
  • powiatu limanowskiego
  • powiatu nowosądeckiego
  • powiatu proszowickiego

Rekrutacja do II edycji projektu wciąż trwa!
Więcej informacji na stronie internetowej www.ParasolDlaPowodzian.pl,
Infolinia 801 002 620

Biuro projektu:
Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowie
ul. Słoneczna 32/9
33-100 Tarnów
www.ParasolDlaPowodzian.pl

W ramach projektu oferujemy:

• szkolenia i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

• powiatu tarnowskiego
  • powiatu bocheńskiego
  • powiatu brzeskiego
  • powiatu dąbrowskiego
  • powiatu gorlickiego
  • powiatu limanowskiego
  • powiatu nowosądeckiego
  • powiatu proszowickiego

Rekrutacja do II edycji projektu wciąż trwa!
Więcej informacji na stronie internetowej www.ParasolDlaPowodzian.pl,
Infolinia 801 002 620