SP Pisarzowa najlepsza w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

12.12.2010

W dniach 13 i 15 grudnia br. w Zespole Szkół w Starej Wsi II odbył się Turniej Mini Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Po zaciętej sportowej rywalizacji zarówno w turnieju dziewcząt, jak i chłopców najlepsze I miejsce udało się wywalczyć drużynom ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniku turnieju - kat. dziewcząt:

• I miejsce - SP Pisarzowa (skład drużyny: Magdalena Woźniak, Izabela Wróbel, Sandra Drożdżak, Maria Kuc, Joanna Kwiatkowska, Magdalena Frączek, Magdalena Borowska, Izabela Raczek, Agnieszka Rogóż, Beata Liberda)
  • II miejsce - SP Siekierczyna I
  • III miejsce - SP Pasierbiec
  • IV miejsce - SP Rupniów
  • V miejsce - SP Stara Wieś II

Wyniki turnieju - kat. chłopców:

• I miejsce - SP Pisarzowa (skład drużyny: Kamil Serafin, Kamil Smoleń, Krzysztof Kowalski, Górszczyk Maciej, Maksymilian Laskosz, Dominik Frączek, Marek Smoleń, Mateusz Konik, Łukasz Smoleń, Przemysław Ciuła, Kacper Kryzia, Adrian Malinowski)
  • II miejsce - SP Pasierbiec
  • III miejsce - SP Stara Wieś II
  • IV miejsce - SP Siekierczyna I
  • V - VI miejsce - SP Siekierczyna II, SP Rupniów
  • VII - VIII miejsce - SP Męcina I, SP Młynne

Wręczenia nagród na zakończenie turniejów dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II - Wiesława Boruta, Wice Wójt Gminy Limanowa - Franciszek Bieda oraz Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej reprezentować będą Gminę Limanowa na zawodach powiatowych. Powiatowy Turniej Mini Piłki Koszykowej Dziewcząt rozegrany zostanie dnia 22 grudnia br. w Słopnicach, natomiast Powiatowa Mini Koszykówka Chłopców odbędzie się dnia 5 stycznia 2011 r. w Tymbarku lub Dobrej.

Życzymy powodzenia!

Beata Piwowar

{multithumb thumb_height=150}

Wyniku turnieju - kat. dziewcząt:

• II miejsce - SP Siekierczyna I
  • III miejsce - SP Pasierbiec
  • IV miejsce - SP Rupniów
  • V miejsce - SP Stara Wieś II

Wyniki turnieju - kat. chłopców:

• II miejsce - SP Pasierbiec
  • III miejsce - SP Stara Wieś II