Sukces Szkoły Podstawowej w Kaninie w Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt

28.11.2010

I miejsce udało się zająć dziewczętom ze Szkoły Podstawowej w Kaninie w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego, który odbył się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Mordarce. W turnieju wzięło udział 11 zespołów z terenu Powiatu Limanowskiego.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Kaninie w składzie: Kamila Kożuch, Katarzyna Lis, Katarzyna Sławek, Agata Szewczyk, Anna Śmierciak, Natalia Florek, Patrycja Gurgul, Justyna Karaczyn,
Monika Śliwa, Urszula Majoch wywalczyła sobie tym samym awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w kwietniu 2011 r. w Muszynie.

Opiekunem zwycięskiej drużyny była Agnieszka Leśniak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Opiekunem zwycięskiej drużyny była Agnieszka Leśniak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!