Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt

18.11.2010

W dniu 16 października br. w Zespole Szkół Starej Wsi II odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców . Do zawodów przystąpiły 4 Szkoły Podstawowe z terenu z naszej gminy . Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Poziom zawodów był wysoki, dlatego w niektórych meczach do wyłonienia zwycięscy potrzebny był dodatkowy set. Po rozegraniu wszystkich spotkań i podliczeniu wszystkich punktów najlepszą drużyną turnieju okazała się Pisarzowa.

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu

{multithumb thumb_height=150}

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa oraz Wiesława Boruta - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II.

W dniu 19 listopada br. W Zespole Szkół w Starej Wsi II odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt . Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów z terenu naszej gminy. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, dwa najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. W finale spotkały się dwa najlepsze zespołu turnieju - Szkoła Podstawowa z Pisarzowej i Szkoła Podstawowa z Kaniny. Po emocjonującym spotkaniu finałowym lepszym zespołem okazały się dziewczęta z Kaniny.

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Kaninie
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
6-7 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie i Starej Wsi

Zwycięskie drużyny będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych które odbędą się w Mordarce. Życzymy powodzenia !!!

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I