Przetwórstwo grzybów i produkcja wina gronowego - II cykl warsztatów kulinarnych

04.10.2010

Lasy pełne grzybów a Ty nie masz pomysłu co z nich przyrządzić? Zapraszamy na II cykl bezpłatnych warsztatów kulinarnych z przetwórstwa grzybów i produkcji wina gronowego, organizowanych przez LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska".

12 października 2010 r. w Winnicy Smykań w Pogorzanach, zajmiemy się przetwórstwem jesiennych darów natury - grzybów i winogron.

Warsztaty rozpocznie wspólne grzybobranie, natomiast po powrocie zajmiemy się wspólnym przetwórstwem zebranych grzybów.
Szkolenie poprowadzi Pan Marek Jarosz - Wiceprezes Polskiego Instytutu Winorośli i Wina, który szczegółowo omówi uprawę winorośli, a także przedstawi w praktyce proces produkcji wina gronowego.
Tradycyjnie już, wspólne gotowanie uwieńczy degustacja przygotowanych potraw.

W trakcie warsztatów będą udzielane informacje o możliwości pozyskania środków w ramach budżetu Lokalnej Grupy Działania na "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" , "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Małe Projekty".
W ramach warsztatów zapewniamy uczestnikom bezpłatne całodniowe wyżywienie.

Maksymalna liczba uczestników to 20 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach uprzejmie prosimy o pisemne uzupełnienie zgłoszenia w formie formularza (do pobrania) i złożenia osobiście w siedzibie Stowarzyszenia LGD przy ul. M.B.Bolesnej 10a w Limanowej w godzinach 800 - 1600 lub przesłania drogą e-mailową na [email protected]

Zgłoszenia przyjmuje:
Janusz Pazdan
Dyrektor Biura Stowarzyszenia LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska"
ul. M.B.Bolesnej 10a
/ 664 923 200

Monika Piaskowy

Tradycyjnie już, wspólne gotowanie uwieńczy degustacja przygotowanych potraw.

W ramach warsztatów zapewniamy uczestnikom bezpłatne całodniowe wyżywienie.

Zgłoszenia przyjmuje:
Janusz Pazdan
Dyrektor Biura Stowarzyszenia LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska"
ul. M.B.Bolesnej 10a
/ 664 923 200