Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

10.10.2010

W dniu 11 października br. w Zespole Szkół Podstawowych w Starej Wsi II odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju Dziewcząt oraz Chłopców. W Turnieju wzięły udział 3 zespoły chłopców i 3 zespoły dziewcząt. Mecze stały na wysokim poziomie, a młodzi sportowcy grali bardzo dobrze. Zawody zdominowali zawodnicy z Gimnazjum z Starej Wsi II i w kategorii Dziewcząt i Chłopców zajęli miejsca na szczycie.

3 miejsce Gimnazjum w Męcinie

Wszystkim uczestnikom zawodów nagrody wręczyli: Franciszek Bieda - V-ce Wójt Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu Gminy Limanowa oraz Józef Smęda nauczyciel WF a zarazem sędzia zawodów.

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały naszą gminę na Mistrzostwach Powiatu, których gospodarzem będzie zwycięska drużyna z Starej Wsi II, zawody te odbędą się 26 października br.

Warto podkreślić że drużyna dziewcząt ze Starej Wsi II brała udział w tamtym roku w zawodach wojewódzkich i zajęła wysokie drugie miejsce. Życzymy dalszych sukcesów!