Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Dziewcząt i Chłopców

26.10.2010

W dniu 22 października w Zespole Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn z naszej gminy. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Każdy mecz przynosił wiele emocji, ponieważ dziewczęta zaprezentowały bardzo dobry poziom gry w piłkę nożną. Po rozegraniu wszystkich spotkań i podliczeniu punktów pierwsze miejsce przypadło gospodarzom tych zawodów - dziewczętom z Gimnazjum z Mordarki.

{multithumb thumb_height=150}

1 miejsce - Gimnazjum w Mordarce
2 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi I
3 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi II
4 miejsce - Gimnazjum w Męcinie
5 miejsce - Gimnazjum w Rupniowie

Cieszy nas fakt, że ta dyscyplina sportu jest również uprawiana przez dziewczęta.

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Franciszek Bieda - V-ce Wójt Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa oraz Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce.

Drużyna z Gimnazjum z Mordarki będzie reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 28 października w Łukowicy. Życzymy powodzenia!!!

Dnia 25 październik a w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Chłopców. Do zawodów zostało zgłoszonych 7 drużyn z terenu naszej gminy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów. W meczu finałowym spotkały się dwie najlepsze drużyny - Gimnazjum z Rupniowa i Gimnazjum z Mordarki.

Ponieważ podstawowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie ponieważ chłopcy zaprezentowali wysokie umiejętności gry w piłkę nożną.

1 miejsce - Gimnazjum w Rupniowie
2 miejsce - Gimnazjum w Mordarce
3 miejsce - Gimnazjum w Męcinie
4 miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
5 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi II
6 miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
7 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi I

Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczyli: Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa oraz Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie. Będzie ona reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 3 listopada w Rupniowie.

Wojciech Zamora

{multithumb thumb_height=150}