Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Chłopców

13.10.2010

W dniu 13 października br. w Zespole Szkół w Mordarce odbyły się zawody w Piłce Nożnej Halowej Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział 6 drużyn z naszej gminy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, po dwa najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. W finale spotkały się dwa najlepsze drużyny turnieju - Mordarka i Siekierczyna I. Młodzi piłkarze zaprezentowali bardzo dobry poziom dlatego każdy mecz przynosił wiele emocji.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniki turnieju:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcina II
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
6 miejsce - Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu

Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli: Franciszek Bieda - V-ce Wójt Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa oraz Janusz Zelek - nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Mordarce.

Zwycięska drużyna z Rupniowa będzie gospodarzem zawodów powiatowych, które odbędą się 21 października br. Życzymy powodzenia!

Wojciech Zamora

{multithumb thumb_height=150}