Biegi na Orientację

07.10.2010

Bieg o Puchar Prezesa Małopolskiego Związku Biegu na Orientację oraz Mistrzostwa Małopolski w Klasycznym Biegu na Orientację - organizatorem tych dwóch sportowych wydarzeń jest Uczniowski Klub Sportowy "Patria Młynne. Biegi na orientację odbędą się w najbliższy weekend.

Bieg o Puchar Prezesa Małopolskiego Związku Biegu na Orientację odbędzie się w sobotę - 9 października br. Start zawodników przy Ośrodku Campingowym na Miejskiej Górze o godz. 12.30.

W niedzielę - 10 października br. odbędą się natomiast Mistrzostwa Małopolski w Klasycznym Biegu na Orientację. Rozpoczęcie biegu o godz. 10.30. w Starej Wsi (koniec ścieżki przyrodniczej).

Jak powiedział nam Witold Sochacki - Prezes UKS "Patria" Młynne - do udziału w Biegu zgłosiły się już 4 Kluby z Województwa Małopolskiego oraz 3 Kluby z Województwa Podkarpackiego - łącznie około 90 osób.

Współorganizatorem Biegów jest Urząd Marszałkowski Woj. Małopolskiego oraz Urząd Gminy Limanowa.

PLAKAT

PLAKAT