Wiejski Inkubator Ekonomii Społecznej

02.09.2010

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnym programie szkoleniowym Wiejski Inkubator Ekonomii Społecznej.

Na program składa się: 8 dni szkoleń, indywidualne konsultacje specjalistyczne, wizyty studyjne pokazujące jak w praktyce działają przedsiębiorstwa społeczne, pomoc
przy prowadzeniu księgowości
w nowopowstałych organizacjach oraz wsparcie Animatorów podczas realizacji programu. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny - organizatorzy pokrywają również koszty pobytu i przejazdów!

Więcej informacji na stronie www.bis-krakow.pl

przy prowadzeniu księgowości