Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy i Juniorów o Mistrzostwo Gminy Limanowa

09.08.2010

W dniu 8 sierpnia br. na boisku sportowym "Orlik" w Pisarzowej odbył się Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy i Juniorów o Mistrzostwo Gminy Limanowa.

Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych i stał bardzo wysokim poziomie.

W kat. Trampkarzy brały udział 3 drużyny.
Po rozegraniu wszystkich spotkań o pierwszym miejscu decydowały rzut karne w których spotkały się zespoły LKS "Olimpia" Pisarzowa I oraz LKS "Olimpia" Pisarzowa II.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniki w kat. Trampkarzy:

• I miejsce- LKS "Olimpia" Pisarzowa I
  • II miejsce- LKS "Olimpia" Pisarzowa II
  • III miejsce- LKS Mordarka

W kat. Juniorów brały udział 4 zespoły. Turniej ten został rozegrany system pucharowym.

Wyniki w kat. Juniorów:

• I miejsce- FC Kort
  • II miejsce - LKS "Olimpia" Pisarzowa I
  • III miejsce - LKS Mordarka
  • IV miejsce- LKS "Olimpia" Pisarzowa II

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa, Andrzej Malinowski- prezes LKS "Olimpia" Pisarzowa, Władysław Sułkowski- członek zarządu klubu LKS Mordarka oraz sędzia piłkarski Janusz Wrona.

Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Limanowa oraz LKS "Olimpia" Pisarzowa.

Celem organizowania takich turniejów jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży spędzanie wolnego czasu poprzez uprawianie sportu. Gmina Limanowa przywiązuje duża wagę do rozwoju kultury fizycznej w czym świadczą licznie organizowane turnieje oraz nowo budowane obiekty sportowe na terenie naszej gminy.

Chcemy aby kultura fizyczna była stylem życia i przyczyniła się do propagowania rozwoju naszych mieszkańców.

Jacenty Musiał

W kat. Trampkarzy brały udział 3 drużyny.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniki w kat. Trampkarzy:

• I miejsce- LKS "Olimpia" Pisarzowa I
  • II miejsce- LKS "Olimpia" Pisarzowa II
  • III miejsce- LKS Mordarka

Wyniki w kat. Juniorów:

• I miejsce- FC Kort
  • II miejsce - LKS "Olimpia" Pisarzowa I
  • III miejsce - LKS Mordarka
  • IV miejsce- LKS "Olimpia" Pisarzowa II

Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Limanowa oraz LKS "Olimpia" Pisarzowa.

Jacenty Musiał