Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Złoto i srebro dla zawodniczki z UKS "Patria" Młynne !

22.07.2010

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego "Patria" Młynne - Edyta Baluta na XVI Olimpiadzie Młodzieży w Biegach na Orientację zdobyła dwa złote medale w biegu klasycznym i średniodystansowym, a medal srebrny w sprincie - tą informację z miejsca zawodów przekazał nam Prezes UKS "Patria" - Witold Sochacki. Olimpiada odbywa się od 20 lipca i potrwa do 24 lipca br. w Zielonej Górze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego "Patria" Młynne - Edyta Baluta na XVI Olimpiadzie Młodzieży w Biegach na Orientację zdobyła dwa złote medale w biegu klasycznym i średniodystansowym, a medal srebrny w sprincie - tą informację z miejsca zawodów przekazał nam Prezes UKS "Patria" - Witold Sochacki. Olimpiada odbywa się od 20 lipca i potrwa do 24 lipca br. w Zielonej Górze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Liczba wyświetleń: 1606
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne