Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Mistrzostwo Gminy Limanowa

19.07.2010

Dnia 18 lipca br. na Stadionie Sportowym w Łososinie Górnej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Limanowa. W turnieju brało udział 5 drużyn.

Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:

{multithumb thumb_height=150}
  • I miejsce - LKS Rupniów
  • II miejsce - LKS "Olimpia" Pisarzowa
  • III miejsce - LKS Mordarka
  • IV miejsce - LKS "Słomka" Siekierczyna
  • V miejsce- LKS " Płomień" Limanowa

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał ,V-ce Wójt Gminy Limanowa Franciszek Bieda, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa oraz Radny Gminy Limanowa - Adam Kita.

Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy Limanowa oraz LKS "Płomień" Limanowa.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, w wielu meczach o zwycięstwie decydowały rzuty karne.

Najlepszy strzelcem zawodów został Marcin Opach z LKS Rupniów. Bramkarzem zawodów został wybrany Karol Urbański, także z drużyny LKS Rupniów.

Gmina Limanowa przywiązuje dużą wagę do rozwoju kultury fizycznej, o czym świadczą licznie podejmowane inicjatywy, oraz organizowanie zawodów i turniejów sportowych. Celem organizacji takich imprez, jest propagowanie idei spędzania wolnego czasu poprzez uprawianie sportu.

Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:

{multithumb thumb_height=150}
  • I miejsce - LKS Rupniów
  • II miejsce - LKS "Olimpia" Pisarzowa
  • III miejsce - LKS Mordarka
  • IV miejsce - LKS "Słomka" Siekierczyna
  • V miejsce- LKS " Płomień" Limanowa

Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy Limanowa oraz LKS "Płomień" Limanowa.