Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar św. Floriana

23.06.2010

Tradycją jest od wielu lat, że w ostatnią niedzielę czerwca w ramach Powiatowego Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej organizowany jest Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o puchar św. Floriana.

W tym roku turniej ten odbędzie się 27 czerwca 2010 r. o godz. 9.00 na Stadionie Sportowym w Łososinie Górnej.
Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny: KS "Zwierzyniecki" Kraków, KS Tymbark, LKS "Płomień" Limanowa i LKS Mordarka.

Tegorocznym organizatorem turnieju jest: Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu wraz z Katolickim Klubem Sportowym "Florian".

Natomiast o godz. 15.00 odbędzie się msza św. na szczycie góry Paproć, która odprawiona zostanie w intencji turystów wypoczywających na terenie powiatu limanowskiego.

W związku z powodziami i osuwiskami jakie występowały w naszej gminie w wyniku którego dach nad głową straciło wiele osób, władze gminy postanowiły, że tegoroczne uroczystości będą ograniczone do meczu i mszy świętej.

Natomiast imprezy kulturalno-sportowo-rekreacyjne nie będą organizowane wyjątkowo w tym roku.

PLAKAT

PLAKAT