Turniej Piłkarski o Puchar Św. Floriana

29.06.2010

Dnia 27 czerwca br. na Stadionie Sportowym w Łososinie Górnej odbył się IX Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Św. Floriana. W Turnieju udział brały cztery drużyny.

Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:

• I miejsce - Klub Sportowy "Zwierzyniecki" Kraków
  • II miejsce - Klub Sportowy Tymbark

• III miejsce - Ludowy Klub Sportowy "Płomień" Limanowa
  • IV miejsce - Klub Sportowy Mordarka

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa, Jarosław Jurek - Prezes Klubu Sportowego "Florian" Koszary oraz Paweł Dunikowski - Członek Zarządu Klubu.

Organizatorem Turnieju był Klub Sportowy "Florian" Koszary oraz Urząd Gminy Limanowa.

Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:

• I miejsce - Klub Sportowy "Zwierzyniecki" Kraków
  • II miejsce - Klub Sportowy Tymbark