Podsumowanie współzawodnictwa międzyszkolnego w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2009/2010

22.06.2010

Pod koniec roku szkolnego 2009/2010, już po raz czwarty, tym razem w Zespole Szkół w Mordarce odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo międzyszkolne w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2009/2010.

Na hali sportowej w Mordarce zgromadziła się młodzież szkolna od kl. 0 do kl III gimnazjum w liczbie 320 uczniów i 140 nauczycieli ze wszystkich szkół prowadzonych przez Gminę Limanowa.

{multithumb thumb_height=150}

W spotkaniu uczestniczyli:

• Bronisław Dutka Poseł na Sejm RP
  • Wiesław Janczyk Poseł na Sejm RP
  • Małgorzata Lenartowicz Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • Władysław Pazdan - Wójta Gminy Limanowa
  • Franciszek Bieda – W-ce Wójt Gminy Limanowa
  • Marcin Matras – Skarbnik Gminy Limanowa
  • Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego.

Całość prowadził Marek Ziaja Dyrektor GZOS Limanowa.
Na spotkaniu Włodarze Gminy Limanowa wręczyli listy gratulacyjne wraz z symbolicznym upominkiem najlepszym uczniom ich nauczycielom za wyniki jakie osiągnęli w roku szkolnym 2009/2010 w rywalizacji międzyszkolnej na szczeblu, powiatu,województwa i kraju.

Uroczystość w Zespole Szkół w Mordarce było to święto ludzi zdolnych, utalentowanych i przede wszystkim pracowitych - miało wyróżnić i docenić pracę uczniów oraz przygotowujących ich nauczycieli w konkursach wiedzy, sprawności i umiejętności.

Wśród osiągnięć były liczne osiągnięcia sportowe naszej młodzieży szkolnej na szczeblu powiatu, województwa i kraju.

Duże słowa uznania należą się Wszystkim Dyrektorom szkół gminnych za klimat właściwej pracy dydaktyczno – wychowawczej w mijającym roku szkolnym.

Pod koniec uroczystości Władze Gminy wręczyły z okazji zakończenia roku szkolnego nagrody Wójta Gminy dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za solidną i wyróżniającą pracę oraz promocję Gminy Limanowa w roku szkolnym 2009/2010.

Całość spotkania upłynęła w miłej i podniosłej atmosferze. Uroczystość swoimi występami uświetniły dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Mordarce.

Na zakończenie Wójt Gminy w imieniu władz gminnych Wszystkim życzył miłych i udanych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Marek Ziaja

GALERIA ZDJĘĆ

{multithumb thumb_height=150}

W spotkaniu uczestniczyli:

• Bronisław Dutka Poseł na Sejm RP
  • Wiesław Janczyk Poseł na Sejm RP
  • Małgorzata Lenartowicz Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • Władysław Pazdan - Wójta Gminy Limanowa
  • Franciszek Bieda – W-ce Wójt Gminy Limanowa
  • Marcin Matras – Skarbnik Gminy Limanowa
  • Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego.

Całość prowadził Marek Ziaja Dyrektor GZOS Limanowa.

Marek Ziaja

GALERIA ZDJĘĆ