II Międzynarodowy Bieg Górski "Limanowa Forrest"

24.06.2010

Zapraszamy do rekreacji WSZYSTKIE RODZINY! - i do wzięcia udziału lub kibicowania podczas II Międzynarodowego Biegu Górskiego "LIMANOWA FORREST" (3-4 lipca 2010).

Będzie to dwudniowa impreza, zarówno dla zawodowców, amatorów jak i dzieci, rozgrywana w 3 dyscyplinach sportowych, tj. bieg górski, rower górski i nordic walking (chód z kijkami).

{multithumb thumb_height=150}
Impreza w ciągu dwóch dni przyciągnie kilkuset zawodników z Polski i zagranicy.

Współorganizatorami zawodów są: Urząd Gminy Limanowa, Urząd Miasta Limanowa i Starostwo Powiatowe w Limanowej. Sponsorem Strategicznym imprezy jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

{multithumb thumb_height=150}
Impreza w ciągu dwóch dni przyciągnie kilkuset zawodników z Polski i zagranicy.