Zawody Gimnazjów w ramach Europejskiego Sportu Tygodnia dla Wszystkich

30.05.2010

W dniu 31 maja 2010 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie odbyły się zawody w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Limanowa i w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Limanowa w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

{multithumb thumb_height=150}

Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Limanowej - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu i Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie.

Celem imprezy była popularyzacja piłki siatkowej i piłki nożnej wśród młodzieży z gimnazjum. Po zaciętych rozgrywkach młodzież zajęła następujące miejsca:

w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Limanowa pierwsze miejsce zdobyło Gimnazjum z Męciny,

• II m. - Gimnazjum z Pisarzowej
  • III m. - Gimnazjum z Mordarki
  • IV m. - Gimnazjum z Pasierbca
  • V m.- Gimnazjum ze Starej Wsi II
  • V m. - Gimnazjum z Rupniowa.

natomiast w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Limanowa pierwsze miejsce wywalczyło Gimnazjum ze Starej Wsi II,

• II m. - Gimnazjum z Pasierbca
  • III m. - Gimnazjum z Męciny
  • IV m. - Gimnazjum z Mordarki
  • V m. - Gimnazjum z Rupniowa
  • VI m. - Gimnazjum z Pisarzowej.

Dyplomy i nagrody drużynom wręczył Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa i Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Rupniowie.

{multithumb thumb_height=150}

• II m. - Gimnazjum z Pisarzowej
  • III m. - Gimnazjum z Mordarki
  • IV m. - Gimnazjum z Pasierbca
  • V m.- Gimnazjum ze Starej Wsi II
  • V m. - Gimnazjum z Rupniowa.

• II m. - Gimnazjum z Pasierbca
  • III m. - Gimnazjum z Męciny
  • IV m. - Gimnazjum z Mordarki
  • V m. - Gimnazjum z Rupniowa
  • VI m. - Gimnazjum z Pisarzowej.