Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XVI Sportowy Turniej Miast i Gmin

19.05.2010

Gmina Limanowa wzorem lat ubiegłych zgłasza w bieżącym roku swój udział w "XVI Sportowy Turniej Miast i Gmin", który przeprowadzony zostanie na terenie całego kraju w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla wszystkich w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2010r.

WYKAZ IMPREZ XVI SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN 2010
Z TERENU GMINY LIMANOWA


Gmina Limanowa wzorem lat ubiegłych zgłasza w bieżącym roku swój udział w "XVI Sportowy Turniej Miast i Gmin", który przeprowadzony zostanie na terenie całego kraju w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla wszystkich w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2010r.

WYKAZ IMPREZ XVI SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN 2010
Z TERENU GMINY LIMANOWA
Liczba wyświetleń: 1707
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne