VIII Gwiaździsty Rajd Szlakami Jana Pawła II – Limanowa 2010

20.05.2010

"Chodzicie moimi drogami" te słowa Jana Pawła II są hasłem VIII Gwiaździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II - Limanowa 2010, który odbędzie się na terenie Beskidu Wyspowego, Gorców i Beskidu Sądeckiego.

Celem, organizowanego po raz ósmy Gwieździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II, jest uczczenie 11 rocznicy przejazdu przez Limanową Ojca Świętego Jana Pawła II, poznawanie nauczania Jana Pawła II, poznawanie historii regionu, kultury oraz przyrody oraz wspólny wypoczynek w górach.

PROGRAM RAJDU

PROGRAM RAJDU