Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

VIII Gwiaździsty Rajd Szlakami Jana Pawła II – Limanowa 2010

20.05.2010

"Chodzicie moimi drogami" te słowa Jana Pawła II są hasłem VIII Gwiaździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II - Limanowa 2010, który odbędzie się na terenie Beskidu Wyspowego, Gorców i Beskidu Sądeckiego.

Celem, organizowanego po raz ósmy Gwieździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II, jest uczczenie 11 rocznicy przejazdu przez Limanową Ojca Świętego Jana Pawła II, poznawanie nauczania Jana Pawła II, poznawanie historii regionu, kultury oraz przyrody oraz wspólny wypoczynek w górach.

PROGRAM RAJDU


"Chodzicie moimi drogami" te słowa Jana Pawła II są hasłem VIII Gwiaździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II - Limanowa 2010, który odbędzie się na terenie Beskidu Wyspowego, Gorców i Beskidu Sądeckiego.

Celem, organizowanego po raz ósmy Gwieździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II, jest uczczenie 11 rocznicy przejazdu przez Limanową Ojca Świętego Jana Pawła II, poznawanie nauczania Jana Pawła II, poznawanie historii regionu, kultury oraz przyrody oraz wspólny wypoczynek w górach.

PROGRAM RAJDU
Liczba wyświetleń: 1443
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne