Uroczysta sesja z okazji 20-lecia samorządu

19.05.2010

W gminie Limanowa odbędzie się uroczysta sesja z okazji 20 rocznicy powstania samorządu gminnego w dniu 27 maja 2010 r. o godz. 13.00 w Zespole Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II, na którą złoży się:

1. Apel ku pamięci zmarłych radnych, sołtysów i działaczy Gminy Limanowa pełniących funkcje w latach 1990-2010.
  2. Wykład Pana Anatola Władyki wicedyrektora ds. merytorycznych w Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji pt. "Samorząd gminny historia, osiągnięcia i wyzwanie".
  3. Prezentacja multimedialna projektów młodzieży gimnazjalnej z terenu Gminy Limanowa w ramach Projektu "20 Lat Wspólnie", oraz osiągnięć społeczno- kulturalnych, promocyjnych i sportowych.

Liczba wyświetleń: 1944