Rekrutacja do projektu "Moja firma też jest Kobietą!"

13.05.2010

Od 1 do 15 czerwca br. będzie trwać II tura naboru dokumentów rekrutacyjnych do projektu "Moja firma też jest Kobietą!". Do udziału w projekcie zapraszamy kobiety, które zamierzają rozpocząć własną działalność gospodarczą z terenu powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, brzeskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego i Miasta Tarnowa, i które nie miały zarejestrowanej firmy w ciągu ostatnich 12 m-cy.
Kobietom zakwalifikowanym do projektu oferujemy bezpłatne szkolenia i doradztwo przygotowujące do prowadzenia własnej firmy, bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 40 000 zł oraz podstawowe i przedłużone wsparcie pomostowe. Szkolenia dla tej tury naboru będą odbywać się w Nowym Sączu.

Projekt realizuje FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie, Ośrodek w Tarnowie. Na stronie internetowej www.mistia.org.pl dostępny jest Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz wzory dokumentów rekrutacyjnych do projektu. Można je składać w Punktach Rekrutacyjnych w Nowym Sączu (Sądecka Izba Gospodarcza, ul. Zielona 27) i w Tarnowie (Ośrodek FRDL MISTiA, ul. Sikorskiego 5). Kolejne tury naboru zaplanowane są w miesiącach: wrzesień, listopad 2010 r.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet 6 "Rynek pracy otwarty na wszystkich" Działanie 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia".

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać w Biurze Projektu w Ośrodku FRDL MISTiA w Tarnowie, ul. Sikorskiego 5, tel. 14 621 22 16, e-mail: [email protected]