Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Kat. Gimnazjów

10.05.2010

Dnia 10 maja br. odbyły się mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Zawody powinny odbyć się na stadionie w Rupniowie ale z powodu złych warunków atmosferycznych organizatorzy zdecydowali że mecze rozegrane zostaną na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Rupniowie. W imieniu Wójta Gminy zawody otworzył Jacenty Musiał.


{multithumb thumb_height=150}

W zawodach wzięły udział cztery drużyny: Gimnazjum z Mordarki, Rupniowa, Męciny, Pasierbca. Drużyny grały każdy z każdym po 20 min. Zawody stały na wysokim poziomie, mecze przynosiły bardzo wiele emocji. Po podliczeniu wszystkich punktów wygrała drużyna z Gimnazjum w Rupniowie.

  • II miejsce – Gimnazjum Męcina
  • III miejsce Gimnazjum Mordarka
  • IV miejsce – Gimnazjum Pasierbiec

Wręczenia nagród w imieniu organizatorów dokonali nauczyciele biorących udział Szkół: Robert Piwowarczyk - Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie, Dariusz Lupa – Radny Gminy Limanowa, Janusz Zelek i Marek Golonka. Gratulacje !!!

Jakub Postrożny

Dnia 10 maja br. odbyły się mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Zawody powinny odbyć się na stadionie w Rupniowie ale z powodu złych warunków atmosferycznych organizatorzy zdecydowali że mecze rozegrane zostaną na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Rupniowie. W imieniu Wójta Gminy zawody otworzył Jacenty Musiał.


{multithumb thumb_height=150}

W zawodach wzięły udział cztery drużyny: Gimnazjum z Mordarki, Rupniowa, Męciny, Pasierbca. Drużyny grały każdy z każdym po 20 min. Zawody stały na wysokim poziomie, mecze przynosiły bardzo wiele emocji. Po podliczeniu wszystkich punktów wygrała drużyna z Gimnazjum w Rupniowie.

  • II miejsce – Gimnazjum Męcina
  • III miejsce Gimnazjum Mordarka
  • IV miejsce – Gimnazjum Pasierbiec

Wręczenia nagród w imieniu organizatorów dokonali nauczyciele biorących udział Szkół: Robert Piwowarczyk - Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie, Dariusz Lupa – Radny Gminy Limanowa, Janusz Zelek i Marek Golonka. Gratulacje !!!

Jakub PostrożnyLiczba wyświetleń: 1700
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne