Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w mini Piłce Nożnej "7-mki Chłopców"

04.05.2010

Dnia 5 maja br. odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowej w mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Zawody miały odbyć się na "Orliku" w Pisarzowej jednak pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i odbyły się one na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Mordarce.

W zawodach wzięły udział drużyny, które wywalczyły wcześniej awans w eliminacjach.

{multithumb thumb_height=150}
Udział wzięły następujące Szkoły Podstawowe: z Mordarki, ze Starej Wsi I, z Pasierbca, z Siekierczyny I , z Męciny II i z Rupniowa. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji. Po zaciętym finale i rzutach karnych wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej z Mordarki i będzie reprezentowała naszą Gminę na zawodach Powiatowych, które odbędą się 11 maja br. w Tymbarku. Życzymy Powodzenia!

Następne miejsca zajęły drużyny:

  • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Stara Wieś
  • III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Męcina
  • IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Siekierczyna
  • V miejsce Szkoła Podstawowa Rupniów
  • VI miejsce Szkoła Podstawowa Pasierbiec

Wręczenia nagród w imieniu organizatorów dokonali : Danuta Bulanda – Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce, Franciszek Bieda – Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Jacenty Musiał – Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa. Gratulacje !

Jakub Postrożny

Dnia 5 maja br. odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowej w mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Zawody miały odbyć się na "Orliku" w Pisarzowej jednak pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i odbyły się one na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Mordarce.

W zawodach wzięły udział drużyny, które wywalczyły wcześniej awans w eliminacjach.

{multithumb thumb_height=150}
Udział wzięły następujące Szkoły Podstawowe: z Mordarki, ze Starej Wsi I, z Pasierbca, z Siekierczyny I , z Męciny II i z Rupniowa. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji. Po zaciętym finale i rzutach karnych wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej z Mordarki i będzie reprezentowała naszą Gminę na zawodach Powiatowych, które odbędą się 11 maja br. w Tymbarku. Życzymy Powodzenia!

Następne miejsca zajęły drużyny:

  • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Stara Wieś
  • III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Męcina
  • IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Siekierczyna
  • V miejsce Szkoła Podstawowa Rupniów
  • VI miejsce Szkoła Podstawowa Pasierbiec

Wręczenia nagród w imieniu organizatorów dokonali : Danuta Bulanda – Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce, Franciszek Bieda – Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Jacenty Musiał – Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa. Gratulacje !

Jakub PostrożnyLiczba wyświetleń: 1479
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne