Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

MALUCH 2010 - I Mistrzostwa Gminy Limanowa w tenisie stołowym dla klas I-III

21.04.2010

W dniu 21 kwietnia br. rozegrane zostały w Młynnem I Mistrzostwa Gminy Limanowa w tenisie stołowym dla uczniów nauczania zintegrowanego, czyli klas I-III SP. Organizatorem turnieju był UKS "Patria" Młynne. W turnieju udział wzięło prawie 40 zawodników z sześciu szkół z terenu Gminy - a były to: Kanina, Wysokie, Męcina 1, Męcina 2, Nowe Rybie oraz gospodarze Młynne.


{multithumb thumb_height=150}


Podczas uroczystego otwarcia na którym obecni byli: P. Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego oraz P.Dyr.GZOS Marek Ziaja minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich tych, którzy zginęli 10 kwietnia br. w katastrofie pod Smoleńskiem, a później rozpoczęły się już sportowe zmagania. Już po kilku minutach można było zauważyć, że nie po raz pierwszy mają rakietki w ręce, a poziomem zachwycili zwłaszcza chłopcy kl. II i III oraz dziewczęta kl. II. Nikomu nie można było odmówić zaangażowania i walki dosłownie o każdą piłkę.

W przerwie na wszystkich czekały pączki i gorąca herbata, a później była już walka o podium. Jak powiedział P. Dyr. GZOS Marek Ziaja - "Już każdy z was, który tutaj przybył na ten turniej jest zwycięzcą".

Podczas uroczystej dekoracji obecni byli: P. Franciszek Bieda - wice-wójt Gminy Limanowa oraz P. Marek Ziaja. Najlepsi trzej zawodnicy w każdej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki i puchary, a każdy uczestnik imprezy wrócił do domu z pamiątkowym dyplomem tych pierwszych na terenie Gminy Mistrzostw dla maluchów. Na pewno warto to kontynuować.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

 • dziewczęta kl. I - 1.Magdalena Golonka; 2. Justyna Ryś; 3. Julia Odziomek (wszystkie Młynne)
 • dziewczęta kl.II - 1. Kacik Monika (Młynne); 2.Paulina Czachurska(Młynne); 3. Tokarczyk Karolina(Wysokie)
 • dziewczęta kl III - 1. Dudczyk Sylwia (Męcina2), Majoch Urszula (Kanina), 3. Długosz Sara (Męcina 1)
 • chłopcy kl. I - 1.Paweł Pacholik (Młynne) ; 2. Damian Hasior (Wysokie); 3. Koszut Kazimierz (Wysokie)
 • chłopcy kl. II - 1.Śliwa Jacek (Kanina); 2.Patryk Matras (Młynne) ; 3. Lis Szymon( Kanina)
 • chłopcy kl. III - 1. Krzysztof Golonka (Młynne); 2. Śmierciak Adrian (Kanina); 3. Kuzar Damian (Kanina)

Witold Sochacki

W dniu 21 kwietnia br. rozegrane zostały w Młynnem I Mistrzostwa Gminy Limanowa w tenisie stołowym dla uczniów nauczania zintegrowanego, czyli klas I-III SP. Organizatorem turnieju był UKS "Patria" Młynne. W turnieju udział wzięło prawie 40 zawodników z sześciu szkół z terenu Gminy - a były to: Kanina, Wysokie, Męcina 1, Męcina 2, Nowe Rybie oraz gospodarze Młynne.


{multithumb thumb_height=150}


Podczas uroczystego otwarcia na którym obecni byli: P. Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego oraz P.Dyr.GZOS Marek Ziaja minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich tych, którzy zginęli 10 kwietnia br. w katastrofie pod Smoleńskiem, a później rozpoczęły się już sportowe zmagania. Już po kilku minutach można było zauważyć, że nie po raz pierwszy mają rakietki w ręce, a poziomem zachwycili zwłaszcza chłopcy kl. II i III oraz dziewczęta kl. II. Nikomu nie można było odmówić zaangażowania i walki dosłownie o każdą piłkę.

W przerwie na wszystkich czekały pączki i gorąca herbata, a później była już walka o podium. Jak powiedział P. Dyr. GZOS Marek Ziaja - "Już każdy z was, który tutaj przybył na ten turniej jest zwycięzcą".

Podczas uroczystej dekoracji obecni byli: P. Franciszek Bieda - wice-wójt Gminy Limanowa oraz P. Marek Ziaja. Najlepsi trzej zawodnicy w każdej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki i puchary, a każdy uczestnik imprezy wrócił do domu z pamiątkowym dyplomem tych pierwszych na terenie Gminy Mistrzostw dla maluchów. Na pewno warto to kontynuować.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

 • dziewczęta kl. I - 1.Magdalena Golonka; 2. Justyna Ryś; 3. Julia Odziomek (wszystkie Młynne)
 • dziewczęta kl.II - 1. Kacik Monika (Młynne); 2.Paulina Czachurska(Młynne); 3. Tokarczyk Karolina(Wysokie)
 • dziewczęta kl III - 1. Dudczyk Sylwia (Męcina2), Majoch Urszula (Kanina), 3. Długosz Sara (Męcina 1)
 • chłopcy kl. I - 1.Paweł Pacholik (Młynne) ; 2. Damian Hasior (Wysokie); 3. Koszut Kazimierz (Wysokie)
 • chłopcy kl. II - 1.Śliwa Jacek (Kanina); 2.Patryk Matras (Młynne) ; 3. Lis Szymon( Kanina)
 • chłopcy kl. III - 1. Krzysztof Golonka (Młynne); 2. Śmierciak Adrian (Kanina); 3. Kuzar Damian (Kanina)

Witold SochackiLiczba wyświetleń: 2241
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne