Unihokej Dziewcząt i Chłopców

28.03.2010

W dniu 24 marca br. w Szkole Podstawowej na Starej Wsi II odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. W Turnieju wzięły udział 4 zespoły chłopców i 4 zespoły dziewcząt. Mecze stały na wysokim poziomie, a młodzi sportowcy grali bardzo dobrze. Zawody zdominowali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej Starej Wsi II i w kategorii Dziewcząt i Chłopców zajęli miejsca na szczycie.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniki Turnieju:

Kategoria Chłopców:
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Młynnem

Kategoria Dziewcząt:
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Młynnem
4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie.

Nagrody wręczał Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Zwycięskie drużyny reprezentowały nasza gminę na Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się 26 marca br. - dziewczyny oraz 30 marca - chłopcy.

{multithumb thumb_height=150}

Wyniki Turnieju:

Kategoria Chłopców:
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Młynnem

Kategoria Dziewcząt:
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Młynnem
4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie.