Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt

25.03.2010

W dniu 22 marca br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w Kategorii Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział 6 drużyn. Drużyny te zostały podzielone na dwie grupy po 3 drużyny. Po dwie najlepsze drużyny wyszły z grup i awansowały do półfinałów.


{multithumb thumb_height=150}

W finale spotkały się dwie najlepsze ekipy turnieju - Szkoła Podstawowa z Mordarki i Szkoła Podstawowa ze Starej Wsi I. Po zaciętym meczu wygrała ekipa z Mordarki. Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie, widać że piłka ręczna jest coraz bardziej popularniejsza w naszej gminie.

Wyniki zawodów:

 1. miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
 2. miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
 3. miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
 4. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie
 5. miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
 6. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Siekierczynie.

Wszystkim uczestnikom zawodów nagrody wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie - Danuta Bulanda i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa. Gratulujemy !

Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasza gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 13 kwietnia br. w Dobrej lub Tymbarku. Życzymy powodzenia !

W dniu 22 marca br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w Kategorii Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział 6 drużyn. Drużyny te zostały podzielone na dwie grupy po 3 drużyny. Po dwie najlepsze drużyny wyszły z grup i awansowały do półfinałów.


{multithumb thumb_height=150}

W finale spotkały się dwie najlepsze ekipy turnieju - Szkoła Podstawowa z Mordarki i Szkoła Podstawowa ze Starej Wsi I. Po zaciętym meczu wygrała ekipa z Mordarki. Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie, widać że piłka ręczna jest coraz bardziej popularniejsza w naszej gminie.

Wyniki zawodów:

 1. miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
 2. miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
 3. miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
 4. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie
 5. miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
 6. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Siekierczynie.

Wszystkim uczestnikom zawodów nagrody wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie - Danuta Bulanda i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa. Gratulujemy !

Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasza gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 13 kwietnia br. w Dobrej lub Tymbarku. Życzymy powodzenia !Liczba wyświetleń: 1766
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne