Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Ręcznej Chłopców

21.03.2010

W dniu 18 marca br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Gimnazjów w Kategorii Chłopców. W Turnieju wzięło udział 5 drużyn i grano "każdy z każdym". Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji.

{multithumb thumb_height=150}
Po podliczeniu wszystkich wyników drużyny zajęły następujące miejsca:

• 1 miejsce - Zespół Szkół z Pisarzowej
  • 2 miejsce - Zespół Szkół w Starej Wsi II
  • 3 miejsce - Zespół Szkół z Rupniowa
  • 4 miejsce - Zespół Szkół z Męciny
  • 5 miejsce - Zespół Szkół z Mordarki

Wszystkim uczestnikom zawodów nagrody wręczał Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał.

Zwycięska drużyna reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbyły się 23 marca br. w Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej i w Zespole Szkół w Mordarce.

{multithumb thumb_height=150}
Po podliczeniu wszystkich wyników drużyny zajęły następujące miejsca:

• 1 miejsce - Zespół Szkół z Pisarzowej
  • 2 miejsce - Zespół Szkół w Starej Wsi II