KONKURS PLASTYCZNY "MOJA WIELKANOCNA PISANKA"

29.03.2010

Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Starej Wsi zorganizował w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi konkurs plastyczny "Moja Wielkanocna pisanka".

W konkursie wzięło udział ponad 150 uczestników z bibliotek publicznych Gminy Limanowa, Wiejskich Domów Kultury oraz szkół z terenu gminy.

{multithumb thumb_height=150}

Jury w osobach: Janina Malinowska z Wiejskiego Domu Kultury z Pisarzowej, Wiesław Mamak - nauczyciel sztuki z Zespołu Szkół w Mordarce miało nie lada dylemat jak ocenić najlepsze prace.

Zwycięzcami w kategorii Szkół Podstawowych zostali:

1. Martyna Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem
  2. Aleksandra Biedroń ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie I
  3. Anna Hybel ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie II

Natomiast w kategorii Gimnazjów:

1. Agnieszka Ślusarczyk z Gimnazjum w Rupniowie
  2. Edyta Jabłońska z Gimnazjum w Męcinie
  3. Klaudia Piwowarczyk z Gimnazjum w Rupniowie

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 29 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowej.

Dla laureatów i wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody, które wręczali: Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa oraz Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi w obecności bibliotekarek, rodziców i dzieci.

Najciekawsze prace będą wykorzystane do promocji naszej gminy Limanowa. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

{multithumb thumb_height=150}

Zwycięzcami w kategorii Szkół Podstawowych zostali:

1. Martyna Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem
  2. Aleksandra Biedroń ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie I
  3. Anna Hybel ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie II

Natomiast w kategorii Gimnazjów:

1. Agnieszka Ślusarczyk z Gimnazjum w Rupniowie
  2. Edyta Jabłońska z Gimnazjum w Męcinie