Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wieczór poezji Pani Marii Chudy

15.02.2010

W niedzielę 14 lutego br. w Wiejskim Klubie Kultury w Pisarzowej odbył się wieczór poezji Pani Marii Chudy. Wiersze Pani Marii to potrzeba, która stała się pasją. Pisane prostym, potocznym językiem opowiadają o rzeczach codziennych: o tym co za oknem, co w sercu, o wierze, pracy, ludziach, miejscach.

{multithumb thumb_height=150}
Czytała je sama Autorka, mogliśmy dzięki temu przekonać się, jak głęboko emocjonalny związek łączy Ją z tymi wierszami i tematami, które poruszają. Obecni na spotkaniu byli: Jacenty Musiał - szef Wydziału Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa, Antoni Frączek - Radny Gminy Limanowa, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej - Janina Cempa, Barbara Czachura - córka Pani Marii Chudy oraz dziesiątki mieszkańców Pisarzowej.

Dziękujemy za ciepły wieczór pełen wzruszeń, życzymy wielu lat pracy twórczej i niecierpliwie oczekujemy na kolejne owoce pracy.

Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich, Biblioteka oraz Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej.

Janina Malinowska

W niedzielę 14 lutego br. w Wiejskim Klubie Kultury w Pisarzowej odbył się wieczór poezji Pani Marii Chudy. Wiersze Pani Marii to potrzeba, która stała się pasją. Pisane prostym, potocznym językiem opowiadają o rzeczach codziennych: o tym co za oknem, co w sercu, o wierze, pracy, ludziach, miejscach.

{multithumb thumb_height=150}
Czytała je sama Autorka, mogliśmy dzięki temu przekonać się, jak głęboko emocjonalny związek łączy Ją z tymi wierszami i tematami, które poruszają. Obecni na spotkaniu byli: Jacenty Musiał - szef Wydziału Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa, Antoni Frączek - Radny Gminy Limanowa, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej - Janina Cempa, Barbara Czachura - córka Pani Marii Chudy oraz dziesiątki mieszkańców Pisarzowej.

Dziękujemy za ciepły wieczór pełen wzruszeń, życzymy wielu lat pracy twórczej i niecierpliwie oczekujemy na kolejne owoce pracy.

Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich, Biblioteka oraz Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej.

Janina MalinowskaLiczba wyświetleń: 1516
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne