Wieczór poezji Pani Marii Chudy

15.02.2010

W niedzielę 14 lutego br. w Wiejskim Klubie Kultury w Pisarzowej odbył się wieczór poezji Pani Marii Chudy. Wiersze Pani Marii to potrzeba, która stała się pasją. Pisane prostym, potocznym językiem opowiadają o rzeczach codziennych: o tym co za oknem, co w sercu, o wierze, pracy, ludziach, miejscach.

{multithumb thumb_height=150}
Czytała je sama Autorka, mogliśmy dzięki temu przekonać się, jak głęboko emocjonalny związek łączy Ją z tymi wierszami i tematami, które poruszają. Obecni na spotkaniu byli: Jacenty Musiał - szef Wydziału Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa, Antoni Frączek - Radny Gminy Limanowa, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej - Janina Cempa, Barbara Czachura - córka Pani Marii Chudy oraz dziesiątki mieszkańców Pisarzowej.

Dziękujemy za ciepły wieczór pełen wzruszeń, życzymy wielu lat pracy twórczej i niecierpliwie oczekujemy na kolejne owoce pracy.

Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich, Biblioteka oraz Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej.

Janina Malinowska

{multithumb thumb_height=150}