Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sukces grup kolędniczych z gminy Limanowa na Karnawale Góralskim w Bukowinie Tatrzańskiej

14.02.2010

W dniach 10-13 lutego br. w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się XXXIII Karnawał Góralski. W Konkursie Grup Kolędniczych organizowanym w ramach Karnawału występowały łącznie 53 grupy kolędnicze, a wśród nich trzy grupy kolędnicze z naszej gminy zakwalifikowane podczas XI Regionalnego Przeglądu Zespołów Kolędniczych w Kasinie Wielkiej.


{multithumb thumb_height=150}

Dużą "brązową" spinkę góralską udało się zdobyć dwóm Grupom Kolędniczym - "Z gwiazdą" z Łososiny Górnej oraz Grupie "Pasterze" z Pisarzowej. Wyróżnienie za występ podczas Karnawału Góralskiego otrzymała Grupa Kolędnicza "Z turoniem" z Makowicy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W dniach 10-13 lutego br. w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się XXXIII Karnawał Góralski. W Konkursie Grup Kolędniczych organizowanym w ramach Karnawału występowały łącznie 53 grupy kolędnicze, a wśród nich trzy grupy kolędnicze z naszej gminy zakwalifikowane podczas XI Regionalnego Przeglądu Zespołów Kolędniczych w Kasinie Wielkiej.


{multithumb thumb_height=150}

Dużą "brązową" spinkę góralską udało się zdobyć dwóm Grupom Kolędniczym - "Z gwiazdą" z Łososiny Górnej oraz Grupie "Pasterze" z Pisarzowej. Wyróżnienie za występ podczas Karnawału Góralskiego otrzymała Grupa Kolędnicza "Z turoniem" z Makowicy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Liczba wyświetleń: 1442
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne