Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Miało być jak zwykle, a było jeszcze lepiej! - Ferie 2010 w WKK Pisarzowa

04.02.2010

Przez Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej przewinęło się podczas tegorocznych ferii kilkaset osób, zwabionych wyjątkowo atrakcyjnymi zajęciami. Pierwszy tydzień zdominowała wirtualna liga piłki nożnej PES 2010. Zainteresowanie było tak duże, że graczy trzeba było podzielić na grupy i przeprowadzić dwudniowe eliminacje, które wyłoniły 10 najlepszych zawodników, walczących w finałach o trzy okazałe puchary.

{multithumb thumb_height=150}
Brak zdecydowanego faworyta, niespodziewane zwroty akcji i walka do końca dostarczyły zawodnikom i tłumom kibiców niesamowitych emocji. Ostatecznie Mistrzem ligi PES 2010 został Piotrek Raczek przed Kamilem Leśniakiem i Piotrkiem Jankosiem (wszyscy z Pisarzowej).

Natomiast drugi tydzień to zmagania w tenisie stołowym. Była to druga edycja turnieju "O lodową piłeczkę". W kategorii młodzików zwyciężył Karol Jasica, wśród juniorów najlepszy okazał się Piotrek Raczek, a seniorskie zawody wygrał Daniel Górka.

Jako że zwycięzcy chcą udowodnić że nie wygrali przypadkiem, a pokonani żądają rewanżu, jest pewne że w przyszłym roku powtórzymy podobne zawody, na które już teraz wszystkich zapraszają organizatorzy tych imprez: Wydział Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa i Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej.

Szczegółowe informacje z turniejów, zdjęcia i filmy zamieszczone są na stronie Pisarzowej: http://pisarzowa.tk

Janina Malinowska

Przez Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej przewinęło się podczas tegorocznych ferii kilkaset osób, zwabionych wyjątkowo atrakcyjnymi zajęciami. Pierwszy tydzień zdominowała wirtualna liga piłki nożnej PES 2010. Zainteresowanie było tak duże, że graczy trzeba było podzielić na grupy i przeprowadzić dwudniowe eliminacje, które wyłoniły 10 najlepszych zawodników, walczących w finałach o trzy okazałe puchary.

{multithumb thumb_height=150}
Brak zdecydowanego faworyta, niespodziewane zwroty akcji i walka do końca dostarczyły zawodnikom i tłumom kibiców niesamowitych emocji. Ostatecznie Mistrzem ligi PES 2010 został Piotrek Raczek przed Kamilem Leśniakiem i Piotrkiem Jankosiem (wszyscy z Pisarzowej).

Natomiast drugi tydzień to zmagania w tenisie stołowym. Była to druga edycja turnieju "O lodową piłeczkę". W kategorii młodzików zwyciężył Karol Jasica, wśród juniorów najlepszy okazał się Piotrek Raczek, a seniorskie zawody wygrał Daniel Górka.

Jako że zwycięzcy chcą udowodnić że nie wygrali przypadkiem, a pokonani żądają rewanżu, jest pewne że w przyszłym roku powtórzymy podobne zawody, na które już teraz wszystkich zapraszają organizatorzy tych imprez: Wydział Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa i Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej.

Szczegółowe informacje z turniejów, zdjęcia i filmy zamieszczone są na stronie Pisarzowej: http://pisarzowa.tk

Janina MalinowskaLiczba wyświetleń: 1737
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne