KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ ANIOŁ STRÓŻ"

16.02.2010

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Gmina Limanowa zorganizowała dla czytelników i dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum konkurs plastyczny "Mój anioł stróż".

W konkursie wzięło udział ponad 50 uczestników z bibliotek publicznych Gminy Limanowa, domów kultury oraz szkół z terenu gminy.

{multithumb thumb_height=150}

Jury w osobach - Wiesław Mamak - nauczyciel sztuki z Zespołu Szkół w Mordarce i Monika Sułkowska z administracji Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi miało nie lada dylemat jak wybrać najlepsze prace.

Zwycięzcami w kategorii Szkół Podstawowych zostali:

1. Patrycja Wiewióra ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem
  2. Marta Kuzar z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi I
  3. Monika Setlak z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi I

Natomiast w kategorii Gimnazjów:

1. Grzegorz Opiela - Zespół Szkół w Starej Wsi II
  2. Karolina Starzyk - Zespół Szkół w Starej Wsi II
  3. Alicja Ptaszek - Zespół Szkół w Rupniowie

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody książkowe i dyplomy, które wręczał: Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi oraz Lidia Piegza - Bibliotekarz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi w obecności dzieci biorących udział w konkursie ich rodziców, nauczycieli i bibliotekarek.

Najciekawsze prace będą wykorzystane do promocji naszej gminy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Monika Sułkowska

{multithumb thumb_height=150}

Zwycięzcami w kategorii Szkół Podstawowych zostali:

1. Patrycja Wiewióra ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem
  2. Marta Kuzar z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi I
  3. Monika Setlak z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi I

Natomiast w kategorii Gimnazjów:

1. Grzegorz Opiela - Zespół Szkół w Starej Wsi II
  2. Karolina Starzyk - Zespół Szkół w Starej Wsi II