Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gminna koszykówka

16.02.2010

W dniu 17 lutego br. na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Mordarce w ramach rozegranych Mistrzostw Gminy Limanowa w Piłce Koszowej Gimnazjów w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Gminazjum w Starej Wsi II, a drugie miejsce drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Mordarce. Drużyna ze Starej Wsi będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Tymbarku i w Dobrej w dniu 18 lutego br.


{multithumb thumb_height=150}

Natomiast w kategorii chłopców, w której startowało 6 drużyn po zaciętym pojedynku zwyciężyła drużyna gospodarzy z Gimnazjum w Mordarce, drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Męcinie, a miejsce trzecie drużyna z Gimnazjum z Rupniowa. W następującej kolejności uplasowały się drużyny: z Gimnazjum z Pisarzowej, Gimnazjum ze Starej Wsi II oraz z Gimnazjum z Pasierbca.

Drużyna chłopców z Gimnazjum z Mordarki będzie reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w dniu 23 lutego w ZSS nr 3 w Limanowej.

Wręczenia nagród w imieniu organizatorów dokonali: Franciszek Bieda – Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa oraz Janusz Zelek – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mordarce.

W dniu 17 lutego br. na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Mordarce w ramach rozegranych Mistrzostw Gminy Limanowa w Piłce Koszowej Gimnazjów w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Gminazjum w Starej Wsi II, a drugie miejsce drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Mordarce. Drużyna ze Starej Wsi będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Tymbarku i w Dobrej w dniu 18 lutego br.


{multithumb thumb_height=150}

Natomiast w kategorii chłopców, w której startowało 6 drużyn po zaciętym pojedynku zwyciężyła drużyna gospodarzy z Gimnazjum w Mordarce, drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Męcinie, a miejsce trzecie drużyna z Gimnazjum z Rupniowa. W następującej kolejności uplasowały się drużyny: z Gimnazjum z Pisarzowej, Gimnazjum ze Starej Wsi II oraz z Gimnazjum z Pasierbca.

Drużyna chłopców z Gimnazjum z Mordarki będzie reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w dniu 23 lutego w ZSS nr 3 w Limanowej.

Wręczenia nagród w imieniu organizatorów dokonali: Franciszek Bieda – Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Limanowa oraz Janusz Zelek – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mordarce.Liczba wyświetleń: 1814
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne