Bal Walentynkowy w Pisarzowej

14.02.2010

Mikołaje, Pippi, komandos, traper, indianin, policjant, pająk, motylki, ważki, gromada elfów, stadko wróżek, aniołki, czarodziejki, królewny i kilkunastu "cywilów" - całe to kolorowe towarzystwo bawiło się w minioną sobotę w Wiejskim Klubie Kultury w Pisarzowej na karnawałowym balu dla dzieci. Były tańce, wspólne zabawy, konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek i Walentynkowe upominki.
Rodzicom należą się ukłony, że mimo zamieci zamienili swoje samochody w karoce, dostarczyli pociechy na bal i włączyli się do zabawy.

Walentynkowy bal dla najmłodszych zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich oraz Biblioteka i Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej.

Janina Malinowska

{multithumb thumb_height=150}