Piłka Siatkowa Dziewcząt i Chłopców

21.12.2010

W dniach 17 i 21 grudnia br. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt.

W Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców, który odbył się 17 grudnia

• I miejsce zdobyli chłopcy z Z.S. w Męcinie w składzie Tomasz Lizak, Artur Janusz, Mateusz Piotrowski, Przemysław Pajor, Piotr Pajor, Rafał Sukiennik, Tomasz Smoleń i Patryk Mazur,

• {multithumb thumb_height=150}
  • II miejsce - chłopcy z Z.S. w Pisarzowej,
  • III miejsce - chłopcy z Z.S. w Mordarce,
  • IV miejsce - chłopcy z Z.S. w Pasierbcu,
  • V miejsce - chłopcy z Z.S. w Starej Wsi II.

W Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt, który rozegrany został 21 grudnia

• I miejsce zdobyła drużyna gospodarzy - dziewczęta z Z.S. w Pisarzowej w składzie Ewelina Król, Małgorzata Woźniak, Agnieszka Ociepka, Sylwia Sławek, Paulina Szewczyk, Angelika Kotlarz, Justyna Lis, Monika Woźniak i Anna Tobiasz,
  • II miejsce - dziewczęta z Z.S. w Mordarce,
  • III miejsce - dziewczęta z Z.S. w Męcinie,
  • IV miejsce - dziewczęta z Z.S. w Rupniowie,
  • V miejsce - dziewczęta z Z.S. w Pasierbcu,
  • VI miejsce - dziewczęta z Z.S. w Starej Wsi II.

Gminę Limanowa na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej Dziewcząt, które odbędą się 11 stycznia 2011r. w Rupniowie będzie reprezentować drużyna z Zespołu Szkół w Pisarzowej, a 13 stycznia 2011r. w Jurkowie lub Dobrej zagra zwycięska drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Męcinie.

Piłka Siatkowa jest w naszej gminie coraz bardziej popularną dyscypliną sportową, a poziom gry zawodników z każdym rokiem jest coraz wyższy.

Beata Piwowar

W Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców, który odbył się 17 grudnia

• {multithumb thumb_height=150}
  • II miejsce - chłopcy z Z.S. w Pisarzowej,
  • III miejsce - chłopcy z Z.S. w Mordarce,
  • IV miejsce - chłopcy z Z.S. w Pasierbcu,
  • V miejsce - chłopcy z Z.S. w Starej Wsi II.

W Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt, który rozegrany został 21 grudnia

• II miejsce - dziewczęta z Z.S. w Mordarce,
  • III miejsce - dziewczęta z Z.S. w Męcinie,
  • IV miejsce - dziewczęta z Z.S. w Rupniowie,
  • V miejsce - dziewczęta z Z.S. w Pasierbcu,
  • VI miejsce - dziewczęta z Z.S. w Starej Wsi II.

Beata Piwowar