Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Partnerska wizyta z Wejherowa

24.01.2010

Do Gminy Limanowa z oficjalną wizytą przyjechała delegacja z zaprzyjaźnionej Gminy Wejherowo, z którą nasza gmina ma podpisaną umowę partnerską dotyczącą m. in. wymiany młodzieży na kolonie i zimowiska.

W skład delegacji wchodziły osoby:

  1. Tadeusz Danilczyk - Przewodniczący Rady Gminy Wejherowo

  2. Mirosław Józefowicz - Komendant Gminy OSP i Prezes Powiatowej OSP w Wejherowie
  3. Bernard Bieszk - Naczelnik OSP w Gościcinie
  4. Ryszard Woźniak - Referent ds. Obrony Cywilnej w Gminie Wejherowo.
{multithumb thumb_height=150}

Delegacja z gminy Wejherowo przebywała w Pisarzowej i brała udział w zebraniu sprawozdawczym OSP Pisarzowa, z którą strażacy z tej wsi utrzymują bardzo dobre kontakty ze strażakami z Bolszewa - gminy Wejherowo. Rolę gospodarza z ramienia OSP Pisarzowa pełnił Prezes Grzegorz Raczek.

Delegacja z Wejherowa odwiedziła ponadto Urząd Gminy Limanowa, gdyż spotkała się z W-ce Wójtem Gminy - Franciszkiem Biedą, Jacentym Musiałem - Dyrektorem Gminnej Biblioteki w Starej Wsi i Kierownikiem Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Marka Ziaję - Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkół.

Zaproszonym gościom przekazany został list gratulacyjny oraz pamiątkowe rzeźby z okazji 75-rocznicy gminy Wejherowo, które obchodziło nie tak dawno swój jubileusz. Wizyta przebywała w miłej atmosferze i miała za cel nawiązywania jeszcze bliższych kontaktów między mieszkańcami obu gmin.

Do Gminy Limanowa z oficjalną wizytą przyjechała delegacja z zaprzyjaźnionej Gminy Wejherowo, z którą nasza gmina ma podpisaną umowę partnerską dotyczącą m. in. wymiany młodzieży na kolonie i zimowiska.

W skład delegacji wchodziły osoby:

  1. Tadeusz Danilczyk - Przewodniczący Rady Gminy Wejherowo

  2. Mirosław Józefowicz - Komendant Gminy OSP i Prezes Powiatowej OSP w Wejherowie
  3. Bernard Bieszk - Naczelnik OSP w Gościcinie
  4. Ryszard Woźniak - Referent ds. Obrony Cywilnej w Gminie Wejherowo.
{multithumb thumb_height=150}

Delegacja z gminy Wejherowo przebywała w Pisarzowej i brała udział w zebraniu sprawozdawczym OSP Pisarzowa, z którą strażacy z tej wsi utrzymują bardzo dobre kontakty ze strażakami z Bolszewa - gminy Wejherowo. Rolę gospodarza z ramienia OSP Pisarzowa pełnił Prezes Grzegorz Raczek.

Delegacja z Wejherowa odwiedziła ponadto Urząd Gminy Limanowa, gdyż spotkała się z W-ce Wójtem Gminy - Franciszkiem Biedą, Jacentym Musiałem - Dyrektorem Gminnej Biblioteki w Starej Wsi i Kierownikiem Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Marka Ziaję - Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkół.

Zaproszonym gościom przekazany został list gratulacyjny oraz pamiątkowe rzeźby z okazji 75-rocznicy gminy Wejherowo, które obchodziło nie tak dawno swój jubileusz. Wizyta przebywała w miłej atmosferze i miała za cel nawiązywania jeszcze bliższych kontaktów między mieszkańcami obu gmin.Liczba wyświetleń: 1811
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne