Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podsumowanie działalności OSP za 2009 r.

27.12.2009

W dniu 22 grudnia 2009 r. w Urzędzie Gminy odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego Związku OSP RP w Limanowej, na którym podsumowano działalność OSP w 2009 r. oraz omówiono najważniejsze zadania do realizacji w 2010 r. na terenie gminy Limanowa.


Najważniejszymi zadaniami na 2010 r. są:

  • dokończenie budowy remizy OSP w Wysokiem,
  • zakup samochodów bojowych dla OSP Męcina i Rupniów,
  • dokończenie rozbudowy remizy OSP w Starej Wsi.

Strażakom podziękowania za aktywną pracę w 2009 r. i życzenia świąteczno - noworoczne składali: Pani Urszula Nowogórska - radna Sejmiku woj. małopolskiego, Dh Kazimierz Czyrnek - Vice Prezes Oddziału Wojewódzkiego, a zarazem Prezes Oddziału Powiatowego Związku OSPRP w Limanowej, Dh Grzegorz Janczy - Komendant PSP w Limanowej, Dh Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego, Dh Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa.

Obradom przewodniczył Dh Aleksander Krzysztof - Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Limanowej.

W dniu 22 grudnia 2009 r. w Urzędzie Gminy odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego Związku OSP RP w Limanowej, na którym podsumowano działalność OSP w 2009 r. oraz omówiono najważniejsze zadania do realizacji w 2010 r. na terenie gminy Limanowa.


Najważniejszymi zadaniami na 2010 r. są:

  • dokończenie budowy remizy OSP w Wysokiem,
  • zakup samochodów bojowych dla OSP Męcina i Rupniów,
  • dokończenie rozbudowy remizy OSP w Starej Wsi.

Strażakom podziękowania za aktywną pracę w 2009 r. i życzenia świąteczno - noworoczne składali: Pani Urszula Nowogórska - radna Sejmiku woj. małopolskiego, Dh Kazimierz Czyrnek - Vice Prezes Oddziału Wojewódzkiego, a zarazem Prezes Oddziału Powiatowego Związku OSPRP w Limanowej, Dh Grzegorz Janczy - Komendant PSP w Limanowej, Dh Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego, Dh Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa.

Obradom przewodniczył Dh Aleksander Krzysztof - Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Limanowej.Liczba wyświetleń: 1578
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne