30.11.2009

Dnia 25.11.2009 r. w Zespole Szkół w Rupniowie odbył się Turniej drużynowy oraz indywidualny Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Limanowa Szkół Podstawowych kat. Chłopców i Dziewczyn. Organizatorem Mistrzostw był Urząd Gminy Limanowa oraz Zespół Szkół w Rupniowie. Młode zawodniczki jak i zawodnicy od samego początku zaskakiwali sprawnością fizyczną jak i duchem walki.

{multithumb thumb_height=150}

Na zawodach udział wzięły Szkoły Podstawowe z Kaniny, Wysokiem, Pasierbca, Siekierczyna II, Męciny I oraz gospodarze. Do dyspozycji zawodników i zawodniczek było 10 stołów pingpongowych na, których rozgrywały się poszczególne rozgrywki. W pierwszej kolejności zagrały drużyny dziewcząt potem chłopców a następnie stoczono rozgrywki indywidualne. Cała impreza wzbudzała wielkie emocje do samego końca.

W klasyfikacji drużynowej kolejność zajętych miejsc to:

1. SP. KANINA
2. SP. WYSOKIE
4. SP. RUPNIÓW
5. SP. SIEKIERCZYNA II
1. SP. PASIERBIEC
2. SP. RUPNIÓW
4. SP. WYSOKIE
5. SP. KANINA
6. SP. SIEKIERCZYNA II

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej:

1. Kamila Kożuch
2. Katarzyna Sławek
3. Klaudia Tokarczyk
4. Sylwia Jurczak
5. Anna Orzeł
6. Małgorzata Firlej
1. Dawid Smoter
2. Tomasz Nowak
3. Dawid Rozum
4. Mariusz Kornaś
5. Krzysztof Siciarz
6. Dariusz Nowak

Zwycięzcy zawodów będą reprezentować Gminę Limanowa na zawodach Powiatowych w dniach: 2.12.2009 r. - zawody indywidualne w SP Słopnice, oraz 15.12.2009 r. - na zawodach drużynowych w SP Szczyrzycu.

Cała impreza przebiegła wyśmienicie. Na zakończenie zawodów dyplomy oraz nagrody wręczyli: Franciszek Bieda - W-ce Wójt Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie.

Wszystkim zawodnikom składamy gratulacje i dziękujemy za sportową rywalizację, zaś nauczycielom oraz dyr. Robertowi Piwowarczykowi - za pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.

{multithumb thumb_height=150}

W klasyfikacji drużynowej kolejność zajętych miejsc to:

1. SP. KANINA
2. SP. WYSOKIE
4. SP. RUPNIÓW
5. SP. SIEKIERCZYNA II
1. SP. PASIERBIEC
2. SP. RUPNIÓW
4. SP. WYSOKIE
5. SP. KANINA
6. SP. SIEKIERCZYNA II

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej: