Stulatka z Koszar

15.11.2009

W dniu 12 listopada 2009 r. Pani Stanisława SMOTER zamieszkała Koszary 98 obchodziła 100-lecie urodzin.

Do Jubilatki z kwiatami i życzeniami przybyli: Wójt Gminy Władysław Pazdan, Kierownik USC Aleksander Krzysztof, sołtys wsi Koszary Zuzanna Kolawa. Wójt Gminy składając życzenia i gratulacje wręczył Jubilatce upominek oraz list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów.

Przedstawiciele Limanowskiego ZUS-u wręczyli decyzję Prezesa ZUS przyznającą specjalną emeryturę.

W godzinach popołudniowych w mieszkaniu Pani Stanisławy odprawiona została Msza Dziękczynna, w której Jubilatka uczestniczyła z najbliższą rodziną.

A.K.

A.K.