Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - PRZEŁOŻONY NA 3 LISTOPADA

22.10.2009

Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne, Gmina Limanowa oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zapraszają na Otwarte Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach przełajowych, które odbędą się w dniu 3 listopada 2009 r. o godz.10.30.

Komunikat techniczny

Druk zgłoszeniowy


Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne, Gmina Limanowa oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zapraszają na Otwarte Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach przełajowych, które odbędą się w dniu 3 listopada 2009 r. o godz.10.30.

Komunikat techniczny

Druk zgłoszeniowy
Liczba wyświetleń: 1906
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne