Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wystawa fotografii oraz prac plastycznych dzieci i młodzieży

05.10.2009

25 września o godzinie 18.00 w sali Wiejskiego Klubu Kultury w Kisielówce odbyło się otwarcie wystawy fotografii oraz prac plastycznych dzieci i młodzieży z terenu Kisielówki. Na wernisaż przyszli rodzice małych twórców, mieszkańcy oraz dzieci.


{multithumb thumb_height=150}

Do obejrzenia wystawy serdecznie zapraszają organizatorzy: Urząd Gminy Limanowa oraz WKK w Kisielówce. Podziwiać można prace w różnorodnych technikach, miedzy innymi: malowane słoiczki i butelki, ozdabiane kamienie, szyte ręcznie laleczki, makaronową biżuterie, zdobione ramki na zdjęcia, origami i wiele innych. Warto obejrzeć również prace fotograficzne wykonane przez młodzież w czerwcu , wysłane na międzynarodowy konkurs "Muzealne spotkania z fotografią".

{multithumb thumb_height=150}

Zdecydowana większość zdjęć wykonana została w Regionalnym Muzeum Ziemi Limanowskiej. Wystawa jest podsumowaniem dziesięciomiesięcznej pracy z dziećmi pani Jolanty Biedroń i trwać będzie do 16 pażdziernika.

25 września o godzinie 18.00 w sali Wiejskiego Klubu Kultury w Kisielówce odbyło się otwarcie wystawy fotografii oraz prac plastycznych dzieci i młodzieży z terenu Kisielówki. Na wernisaż przyszli rodzice małych twórców, mieszkańcy oraz dzieci.


{multithumb thumb_height=150}

Do obejrzenia wystawy serdecznie zapraszają organizatorzy: Urząd Gminy Limanowa oraz WKK w Kisielówce. Podziwiać można prace w różnorodnych technikach, miedzy innymi: malowane słoiczki i butelki, ozdabiane kamienie, szyte ręcznie laleczki, makaronową biżuterie, zdobione ramki na zdjęcia, origami i wiele innych. Warto obejrzeć również prace fotograficzne wykonane przez młodzież w czerwcu , wysłane na międzynarodowy konkurs "Muzealne spotkania z fotografią".

{multithumb thumb_height=150}

Zdecydowana większość zdjęć wykonana została w Regionalnym Muzeum Ziemi Limanowskiej. Wystawa jest podsumowaniem dziesięciomiesięcznej pracy z dziećmi pani Jolanty Biedroń i trwać będzie do 16 pażdziernika.Liczba wyświetleń: 1553
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne