Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkoły Podstawowe Rupniów - 28.10.2009r.

27.10.2009

W dniu 28.10.2009 r. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w, których wzięli udział zawodniczki Szkół Podstawowych z Rupniowa, Mordarki, Nowego Rybia, Męciny i Siekierczyna I, Pisarzowej, Kaniny i Wysokiem.


Organizatorem Mistrzostw był Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Zespół Szkół w Rupniowie. Każda z drużyn walczyła o jak najwyższe miejsce, ostatecznie do półfinałów dostały się drużyny Kaniny, Mordarki, Wysokiego oraz Pisarzowej. Po zaciętym pojedynku ostateczne zwycięstwo odniosła drużyna dziewcząt z Kaniny i tym samym będzie reprezentować Gminę Limanowa na zawodach powiatowych. SP z Kaniny po raz drugi wywalczyła tytuł mistrza.

Kolejność zajętych miejsc:

 • I miejsce Kanina
 • II miejsce Pisarzowa
 • III miejsce Wysokie
 • IV miejsce Mordarka
 • V miejsce Rupniów
 • VI miejsce Siekierczyna I
 • VII miejsce Męcina
 • VIII miejsce Nowe Rybie

Dyplomy i nagrody wręczyli: Grzegorz Radziechowski, Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu.

Wszystkim zawodnikom biorącym udział na zawodach oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy zaś drużynie z SP w Kaninie życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.

W dniu 28.10.2009 r. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w, których wzięli udział zawodniczki Szkół Podstawowych z Rupniowa, Mordarki, Nowego Rybia, Męciny i Siekierczyna I, Pisarzowej, Kaniny i Wysokiem.


Organizatorem Mistrzostw był Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Zespół Szkół w Rupniowie. Każda z drużyn walczyła o jak najwyższe miejsce, ostatecznie do półfinałów dostały się drużyny Kaniny, Mordarki, Wysokiego oraz Pisarzowej. Po zaciętym pojedynku ostateczne zwycięstwo odniosła drużyna dziewcząt z Kaniny i tym samym będzie reprezentować Gminę Limanowa na zawodach powiatowych. SP z Kaniny po raz drugi wywalczyła tytuł mistrza.

Kolejność zajętych miejsc:

 • I miejsce Kanina
 • II miejsce Pisarzowa
 • III miejsce Wysokie
 • IV miejsce Mordarka
 • V miejsce Rupniów
 • VI miejsce Siekierczyna I
 • VII miejsce Męcina
 • VIII miejsce Nowe Rybie

Dyplomy i nagrody wręczyli: Grzegorz Radziechowski, Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu.

Wszystkim zawodnikom biorącym udział na zawodach oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy zaś drużynie z SP w Kaninie życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.Liczba wyświetleń: 1682
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne